کشته شدن جسی کامبز در هنگام ثبت رکورد سرعت در صحرای آلورد

0

جسی کامبز یکی از ستارگان دنیای سرعت و ثبت سرعت روی زمین، سه شنبه طی ثبت یک رکورد جدید و هنگامی که در آستانه رسیدن به ۴۰ سالگی بود جان باخت.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

به گزارش وبسایت roadandtrack، جسی کامبز، معروف به سریع‌ترین زن چهارچرخه جهان روز سه‌شنبه در حالی که در صحرایی بایر در غرب آمریکا مشغول رانندگی برای شکستن رکورد سرعت خودش بود دچار سانحه شد و نتوانست خودروی خود را کنترل کند و از دنیا رفت. او که با ۶۴۰ کیلومتر بر ساعت رکورد جهانی سرعت با خودرو چهارچرخ را در اختیار داشت در روز حادثه تلاش می‌کرد با یک خودرو مجهز ملزومات جت این رکورد را بشکند و بار دیگر به صدر اخبار ورزشی برگردد.

جسی کامبز ، ستاره عشق سرعت!


او همیشه در عرصه ای که مردان حرف اول را می زدند بسیار پررنگ بود و گذشته از تخصص در مسابقه، کامبس فارغ‌التحصیل مدرسه وایوتک بود، مدرسه‌ خودرویی مشهور در سطح جهانی که کامبس در تعمیر و بازسازی تصادف و مکانیکی تخصص یافت. کامبس به دلیل حضور در نمایش‌های بی‌شمار تلویزیونی خود از جمله Overhaulin ،Xtreme ۴x۴ ،Mythbusters و All Girls Garage مشهور است. در همین راستا رئیس پلیس منطقه هارنی در ایالت اورگان آمریکا گفته است که امدادگران به موقع خود را به محل حادثه در صحرای الورد برسانند، اما در آنجا با جسد بی‌جان راننده ۳۹ ساله روبرو شدند. پلیس هارنی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تحقیقات برای تعیین علت دقیق این حادثه در جریان است. کامبز که به دلیل رکوردشکنی های معروفش بین شبکه های آمریکایی بسیار محبوب بود، چند روز پیش از این اتفاق در توئیتر تصویری ازخودرویی که با آن قصد رکوردزنی را داشت منتشر کرد و در توضیح آن نوشت:

مستقیم روی خط آتش رفتن به نظر کمی دیوانه‌وار می‌آید. کسانی که آرزوی این کار را دارند همان‌هایی هستند که کارهای بزرگ را انجام می‌دهند. مردم می‌گویند که من دیوانه‌ام و من هم می‌گویم متشکرم.

جسی کامبز
در آینده از جسی کامبز به عنوان انسان بی باک و یک سازنده و مکانیک حرفه ای یاد خواهد شد، کسی که همیشه حضور مستمر و طولانی در بین جامعه موتورسواران و دنیای رانندگان حرفه ای داشت.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

پاسخ دهید